دوشنبه 14 آذر 1401 _ 11 جمادى الأولى 1444 _ 5 دسامبر 2022
فارسی | English
  امروز
دوشنبه
آذر 1401
14
قمری:11 جمادى الأولى 1444

میلادی:5 دسامبر 2022
 
 آرشیو

فراخوان ثبت نام سی و یکمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان

فراخوان ثبت نام سی و یکمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان این جشنواره شامل بخش های شفاهی، کتبی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری و در مجموع بخش ها شامل 36 رشته می باشد. زمان برگزاری مرحله دانشگاهی بهمن ماه 1394 و مرحله منطقه ای نیمه اول اردیبهشت ماه 1395 و نیز مرحله سراسری مردادماه 1395 می باشد.
يکشنبه 13 دي 1394

مصاحبه هفته نامه ایران خودرو با دانشجوی مخترع پردیس میلاد رضایی

مصاحبه هفته نامه ایران خودرو با دانشجوی مخترع پردیس میلاد رضایی مصاحبه هفته نامه ایران خودرو با دانشجوی مخترع پردیس میلاد رضایی
پنجشنبه 21 آبان 1394

با همکاری ریاست پردیس و انجمن علمی زبان و ادبیات انگلیسی پردیس انجام گرفت:

با همکاری ریاست پردیس و انجمن علمی زبان و ادبیات انگلیسی پردیس انجام گرفت: اولین جلسه از سری پنل دیسکاشن های ماهانه ی گروه ادبیات انگلیسی دانشگاه شهید مدنی اربایجان (واحد پردیس تبریز)در4 آبانماه بامحوریت انالیز کارکتر هملت بعنوا فردی پست مدرن (Hamlet after Hamlet) برگزار شد.
يکشنبه 10 آبان 1394

انجمن زبان و ادبیات فارسی پردیس تبریزبرگزار نمود :
همایش بزرگداشت حافظ

انجمن زبان و ادبیات فارسی پردیس تبریزبرگزار نمود :<br />همایش بزرگداشت حافظ برگزاری همایش بزرگداشت حافظ
جمعه 8 آبان 1394

افتتاح رستوران پردیس و تخفیف جهت همکاران گرامی

افتتاح رستوران پردیس و تخفیف جهت همکاران گرامی رستوران پردیس با مدیریت جدید و افزایش ظرفیت تا 250 نفر و بهینه سازی فضای رستوران، آماده خدمت رسانی و پذیرایی مهمانی های همکاران محترم با 20% تخفیف می باشد.
يکشنبه 7 تير 1394

انتخاب آقای علی رضاوند دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی دانشگاه با عنوان جوان برتر ادبیات استان:
برترین های جشنواره حضرت علی اکبر (ع) در آذربایجان شرقی معرفی شدند

انتخاب آقای علی رضاوند دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی دانشگاه با عنوان جوان برتر ادبیات استان:<br />برترین های جشنواره حضرت علی اکبر (ع) در آذربایجان شرقی معرفی شدند مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی روز سه شنبه در این مراسم گفت : شناسایی، معرفی الگوها و تجلیل از جوانان برتـر با تاکید بر ارتقای جایگاه جوانان در محورهای علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی از اهداف عمده این جشنواره است.
پنجشنبه 28 خرداد 1394

با استقبال مطلوب اساتید و دانجشویان محترم ، کارگاه کریستالوگرافی در روز چهارشنبه ششم خرداد 94 در پردیس تبریز برگزار شد.

 با استقبال مطلوب اساتید و دانجشویان محترم ، کارگاه کریستالوگرافی در روز چهارشنبه ششم خرداد 94  در پردیس تبریز برگزار شد. دکتر سلطانی ، رئیس پردیس تبریز دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، ضمن اعلام این مطلب افزود : استقبال بسیار خوبی از طرف دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید دانشگاه های منطقه از جمله زنجان، تبریز، آزاد اسلامی تبریز صورت گرفته بود .این کارگاه ؛ با ظرفیت تمام 50 نفر بمدت 4 ساعت و بصورت تئوری و عملی برگزار گردید.
شنبه 9 خرداد 1394

ثبت نام دانشجویان مهمان برای ترم تابستانی 94
معرفی دروس ارائه شده
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

ثبت نام دانشجویان مهمان برای ترم تابستانی 94<br />معرفی دروس ارائه شده <br />دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ثبت نام دانشجویان مهمان برای ترم تابستانی 94 - معرفی دروس ارائه شده - دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
سه شنبه 29 ارديبهشت 1394

ایران باید کشوری عالم شود و جوانان ما باید با حرکتی جهادی، علم را به فناوری، فناوری را به صنعت و صنعت را به توسعه کشور وصل و مرتبط کند. (مقام معظم رهبری)

ایران باید کشوری عالم شود و جوانان ما باید با حرکتی جهادی، علم را به فناوری، فناوری را به صنعت و صنعت را به توسعه کشور وصل و مرتبط کند. (مقام معظم رهبری) ایران باید کشوری عالم شود و جوانان ما باید با حرکتی جهادی، علم را به فناوری، فناوری را به صنعت و صنعت را به توسعه کشور وصل و مرتبط کند. (مقام معظم رهبری)
سه شنبه 22 ارديبهشت 1394

شهریۀ مقطع دکتری و کارشناسی ارشد پردیس تبریز در سال تحصیلی 95-94

شهریۀ مقطع دکتری و کارشناسی ارشد پردیس تبریز در سال تحصیلی 95-94 آگهی میزان شهریۀ مقطع دکتری و کارشناسی ارشد پردیس تبریز در سال تحصیلی 95-94 برای ورودی‌های سال 1394 - تبصره: برای سنوات تحصیلی بیش از هشت نیمسال تحصیلی، برای هر نیمسال معادل 4% شهریه کل دوره از دانشجو اخذ خواهد شد.
دوشنبه 21 ارديبهشت 1394